Двухзонний счетчик

Категории

Як встановити двозонний лічильник?  

Суттєво економити на енергопостачанні можна за допомогою двозонного лічильника. Такий пристрій фіксує споживання енергії вдень та вночі та дає змогу платити за нічним тарифом з 50%менше. Залишається відкритим питання, скільки цей пристрій коштує, як його встановити та чи дійсно за допомогою двозонного лічильника можна заощаджувати.       

На сьогодні в Україні діє система нічного тарифу. Вона полягає в тому, що вдень тариф на електроенергію звичайний, а з 11 години вечора і до 7 ранку - 50%.Однозонний лічильник не може розділяти кількість спожитої електроенергії вдень та вночі.

Кому вигідно встановити такий лічильник?

тим, у кого встановлене електроопалення; має налаштовані на нічний час пристрої; вночі користується обігрівачами. Яка вартість такого пристрою? Нині вартість такого приладу починається від 1500 грн. Проте варто враховувати також вартість самої установки, яка коливатиметься в залежності від того, де він буде встановлений. Якщо це приватний будинок, то лічильник зазвичай встановлюють на фасаді будинку. У квартирі достатньо буде замінити прилад споживання. При цьому усі роботи мають проводити спеціалісти з дотриманням усіх вимог безпеки.

Для того, щоб встановити двозонний лічильник необхідно: в енергопостачальній компанії написати заяву для підключення двозонного лічильника; придбати сам пристрій, бажано зробити це в спеціалізованому магазині віднести для того, щоб пристрій запрограмували та через декілька днів отримати акт від місцевої енергопостачальної компанії сплатити за послуги з заміни лічильника. домовитися про дату та час і безпосередньо встановити лічильник.

Чи вигідно встановлювати такий лічильник?

Такий пристрій не допомагає економити електроенергію. Проте, враховує споживання електроенергії за нічним тарифом. Такий пристрій може допомогти зекономити значну кількість коштів. Експерти радять для початку підрахувати, яка кількість електроенергії витрачається вночі. Це необхідно зробити для того, щоб розуміти за який період часу цей пристрій окупить себе.

( 678 )
Комментарии
Пока нет комментариев
Написать комментарий
Имя*
Email
Введите комментарий*
100% гарантия качества
100% гарантия качества
Гарантия 6 лет
Гарантия 6 лет
Доставка по всей Украине до 3-х дней
Доставка по всей Украине до 3-х дней
Лучшие условия сотрудничества
Лучшие условия сотрудничества
{$category}