Вся правда і міфи про обігрівачі

Категорії

Вся правда і міфи про обігрівачі 

Багато хто пам'ятає чавунні батареї з Радянського Союзу, в той період вони вважалися найтеплішими й протягом десятиліть здавалося, що гідної заміни не знайти. Згодом їх ефективність ставала все нижчою, тому що під впливом води та часу система постійно забивалася. Відповідно, таке обладнання кануло в минуле, як і СРСР.

В сучасній Україні на заміну чавунним прийшли електричні та водяні радіатори. Останні у свою чергу поділяються на сталеві та алюмінієві. Основна різниця між сталевими й алюмінієвими полягає в тому, що ціна перших нижче, але другі передбачають кращу тепловіддачу.

Сталеві радіатори,  переваги:

- низька інерційність (швидка реакція на зміни температури теплоносія. Вже через кілька хвилин після віддачі нагрітої рідини в систему, тепло розходиться по кімнаті);

- низька вартість;

- простий монтаж;

- широкий розмірний ряд.

Недолік подібних агрегатів полягає у тому, що сталь найбільш схильна до корозії. З цієї причини тривалість експлуатації є низькою.

Алюмінієві радіатори, переваги:

- всеціло нагрівають кімнату шляхом випромінювання теплового потоку і обігріву приміщення, за допомогою напрямку вектора теплого повітря з нижньої частини нагрівальних пластин до верхніх повітровідвідних секцій;

- міцність і довговічність;

- простий монтаж.

Недоліком є те, що алюміній у взаємодії з киснем у воді окислюється, в результаті чого звільняється водень. Це призводить до газоутворення в опалювальній системі. Щоб не сталося розриву, потрібна установка пристрою для спуску тиску, яке потребує постійного обслуговування.

У 2000-х з'явилися масляні опалювальні прилади та країна почала їх масово скуповувати. Вони добре гріли, при цьому витрачали велику кількість електроенергії. Через те, що всередині було масло, під час роботи пристрої тріщали. Споживання було приблизно 2-2,5 кВт. У даних пристроях масло через пару років починало втрачати свої характеристики, тому що в основі була рідина, відповідно вони опалювали все гірше. А тріщали все гучніше.

На зміну масляним радіаторам в 2010 році прийшли конвектори, які вже були без рідини, мали тени.

Їх перевагою було те, що вони добре гріли, але споживали так само багато електрики, як і масляні. Також ці конвектори сушили повітря, що приносило людям дискомфорт.

Починаючи з 2015 року на зміну конвекторам прийшли вже новіші моделі, які називалися керамічними обігрівачами.

Їх плюс був у тому, що вони мали досить демократичну ціну, витрачали в три рази менше електрики, ніж конвектори.

Мінусом було те, що вони не прогрівали атмосферу і в цілому погано обігрівали.

Люди весь час шукали розумну альтернативу, яка б і витрачала менше енергії, і добре обігрівала. Фінальним етапом розвитку електричного опалення стали гібридні обігрівачі. Вони отримали таку назву тому що мали керамічну поверхню, а всередині був алюмінієвий тен. Добре опалювали, не спалювали кисень і витрачали мало електроенергії.

Також великим плюсом було те, що в них вбудовували електронні терморегулятори, які чітко контролювали розхід електроенергії і скорочували витрати їх споживачів на опалення.

Найбільш досконалим гібридом на ринку електричного опалення зараз вважаються біоконвектори компанії Ecoteplo. Обігрів відбувається відразу 3-ма видами тепла. Витрачаючи 1 одиницю електрики, виробляють три одиниці теплової. Такий процес здійснюється внаслідок того, що в обладнанні ECOTEPLO вбудовані керамічна плита, яка відповідальна за інфрачервоний і тепловий вид обігріву та Х-подібний алюмінієвий тен, який відповідає за обігрів атмосфери. Тому, якщо Ви хочете знайти таку альтернативу старому опаленню, за якої можна економити і отримувати якісне тепло одночасно - продукція ECOTEPLO підійде Вам. Обігріваючи приміщення даними біоконвекторами, можете бути впевненими в тому, що це абсолютно безпечно, ефективно та економно.

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*
100% гарантія якості
14 днів на повернення
Доставка по всій Україні
Самовивіз з магазину