Скільки прослужить електроопалення?

Категорії

Електроопалення — найкращий варіант опалення, коли потрібно забезпечити максимально якісне й економічне тепло. Електрообігрівач — хороший вибір, коли приміщення маю невелику площу. Такий пристрій є екологічним та економічно вигідним, на відміну від газового опалення, яке вже давно втратило свою актуальність.

Наскільки є надійним електричний обігрівач?

Головне, перед покупкою такого пристрою, продумати усі деталі, щоб зробити це максимально вигідно. Як зекономоти на монтажі, використанні електроенергії, вартості техніки і забезпечити надійність і довговічність. Пропонуємо прочитати деякі поради, які стануть в нагоді при купівлі електрообігрівача.

Якщо порівнювати масляні обігрівачі та електроконвектори, вигідніше купувати другий варіант. Такий пристрій прослужить приблизно 15 років, тому що його конструкція простіша. Взагалі конвектор ввімкненим працює теж довше, ніж радіатор. Останній в свою чергу працюватиме 5-7 років. Радіатори припиняють функціонувати, коли виходить з ладу герметичність їхнього корпусу. 

Інфрачервоні обігрівачі працюють близько 25 років без обслуговування. Вони підійдуть в  якості основного опалення чи додаткового. 

За принципом роботи електрообігрівачі бувають різних типів: 

обігрівають за допомогою подачі  повітря (теплова завіса, тепловентилятор тощо)

конвекційні - переміщають повітряні потоки холодні-теплі (радіатор, конвектор)

випромінювання як спосіб обігріву (інфрачервоний або конвекційний)

 

На питання, скільки прослужить електрообігрівач можна відповісти наступним чином: усе залежить не лише від гарантійного терміну, а й виду моделі, його характеристик та того, як Ви його експлуатуватимете.

Термін експлуатація залежить у великій мірі від того, наскільки власник бережно ставиться до пристрою!

Ви хочете, щоб техніка прослужила довго, але не надто слідуєте рекомендаціям? Будьте готовими до того, що вона Вам прослужить недовго. 

Чи знаєте, як зробити так, щоб пристрій пропрацювавне 3 роки, а 13, не 5,а 15? Так, потрібно правильно за ним доглядати.

Способи збільшення терміну експлуатації:

  • обмежити доступ дітей;
  • забезпечити мінімальну кількість перепадів температури;
  • не сушити речі на техніці, якщо для цього немає спеціально призначених комплектуючих;
  • перевіряти наявність сміття всередині;
  • звертати увагу на рекоменлації описані в інструкції;
  • за необхідності ремонту, здавати лише в перевірені сервіси.

Вибираючи опалення виробництва Ecoteplo, Ви обовязково знайдете те, що прослужить довго і забезпечить будинок якісним теплом. Менеджер розкаже про всі деталі та допоможе вибрати біоконвектор Ecoteplo спеціально під Ваші потреби!

Купуйте та насолоджуйтесь теплом та затишком.

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*
100% гарантія якості
14 днів на повернення
Доставка по всій Україні
Самовивіз з магазину