Що таке біоконвектор?

Категорії

Біоконвектори - це нова історія в системі автономного опалення України!

Останнім часом все більше уваги приділяється розробці та впровадженню енергоефективних технологій, які дозволяють знижувати витрати електроенергії та забезпечувати комфортний мікроклімат в житлових приміщеннях. Однією з таких технологій є використання біоконвекторів.

Біоконвектори є пристроями, які використовуються для забезпечення оптимальної температури в приміщеннях. Вони працюють на принципі конвекції повітря, тобто нагріте повітря піднімається вгору, а його місце займає прохолодне повітря. Таким чином, у приміщенні створюється рух повітря, що забезпечує комфортну температуру та зменшує витрати електроенергії.

Інфрачервоні біоконвектори

Це покращена версія звичайних біоконвекторів. Вони працюють на принципі випромінювання тепла, тобто випромінюють інфрачервоні промені, які поглинаються поверхнями в приміщенні та перетворюються на тепло. Цей процес дозволяє швидко та ефективно нагрівати повітря, зменшуючи витрати електроенергії на опалення приміщення.

Переваги інфрачервоних біоконвекторів

Ось декілька переваг інфрачервоних біоконвекторів порівняно з традиційними системами опалення:

  1. Ефективність: Інфрачервоні біоконвектори ефективніші за рахунок того, що нагрівають об'єкти безпосередньо, що дозволяє економити енергію в порівнянні з традиційними системами опалення, які нагрівають повітря в приміщенні. Більш ефективне використання енергії означає менші витрати на опалення.

  2. Комфорт: Інфрачервоні біоконвектори створюють більш комфортну атмосферу, оскільки не сушать повітря в приміщенні. Це може бути особливо корисно для людей з алергіями або проблемами з диханням, які можуть почуватися дискомфортно в сухому повітрі.
  3. Безпека: Інфрачервоні біоконвектори не випромінюють шкідливих речовин, що можуть бути небезпечні для здоров'я. Крім того, вони не мають гарячих поверхонь, які можуть спричинити опіки або інші травми, що можуть статися з традиційними системами опалення.
  4. Естетика: Інфрачервоні біоконвектори більш помітні, ніж традиційні системи опалення, такі як радіатори або конвектори. На ринку доступні варіанти різного кольору і навіть є технічна можливість нанести на них зображення чи фото коханої людини.
  5. Економія енергії: Інфрачервоні біоконвектори використовують інфрачервоні промені для нагріву об'єктів в приміщенні, що дозволяє економити енергію в порівнянні з традиційними системами опалення, які нагрівають повітря в приміщенні. Таким чином, використання інфрачервоних біоконвекторів може допомогти зменшити розхід на електроенергію та опалення.
  6. Довговічність: Інфрачервоні біоконвектори мають тривалий термін служби, оскільки вони не мають рухомих частин, накшталт вентиляторів.

Недоліки біоконвекторів

Інфрачервоні біоконвектори мають також кілька недоліків, про які варто знати:

  1. Вартість: Інфрачервоні біоконвектори можуть бути дорожчими, ніж традиційні системи опалення, особливо якщо вони мають більшу потужність або більше функцій.

  2. Залежність від електроенергії: Інфрачервоні біоконвектори працюють від електромережі, тому вони залежать від стабільності електропостачання. Якщо виникають перебої з електропостачанням, це може призвести до зменшення ефективності опалення.

  3. Не ефективні для великих приміщень: Інфрачервоні біоконвектори можуть бути менш ефективними для великих приміщень, оскільки вони не можуть забезпечити рівномірного розподілу тепла.

  4. Потенційна небезпека для здоров'я: Незважаючи на те, що інфрачервоні промені не є шкідливими для здоров'я, можуть існувати певні ризики, які пов'язані з використанням низькоякісних або неякісних пристроїв, які можуть випромінювати шкідливі речовини. Тому перед використанням інфрачервоних біоконвекторів важливо запитати у продавця чи містить обігрівач цинк? Дуже важливо, щоб в обігрівачу не було оцинкованого металу, який при нагріванні виділяє шкідливі пари цинку у повітря. Ці пари - отруйні!!! Зазвичай такий підхід використовують "виробники" з дешевою ціною та механічними терморегуляторами. До речі саме механічний терморегулятор саме в біоконвекторах - є першою ознакою, що виробник максимально намагався зекономити на комплектуючих. А отже ми не рекомендуємо обирати такий обігрівач. Більше інформації про переваги і недоліки терморегуляторів ми можете прочитати на нашому сайті в статті "Як правильно вибрати терморегулятор".

( 127 )
Рекомендовані товари

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*
100% гарантія якості
14 днів на повернення
Доставка по всій Україні
Самовивіз з магазину