Що таке бактерицидний рециркулятор повітря?

Категорії

Бактерицидний рециркулятор — це пристрій закритого типу, який очищає і знезаражує повітря. Процес відбувається внаслідок того, що з приміщення всмоктується повітря, яке проходить через камеру, в якій знаходяться ультрафіолетові лампи, а виходить за допомогою вентиляторів вже знезараженим.

Такий прилад істотно відрізняється від стандартного опромінювача бактерицидного типу (кварцування лампою). Останній знищує шкідливі організми прямими променями ультрафіолету, при цьому не можна, щоб в приміщенні перебували люди. Ефективність даного методу невисока і є застарілою. Ну посудіть самі... Озон, який виділяється для знезараження приміщення, випаровується відразу після провітрювання приміщення, яке обов'язково необхідно робити відразу після використання відкритого опромінювача.

Рециркулятор же виробляє даний процес всередині корпусу, що робить його більш безпечним і люди можуть перебувати в кімнаті в момент очищення повітря. До того ж ефективність його використання в десятки разів вища, тому що лампи не виділяють озон, а знищують віруси шляхом більш потужного випромінювання всередині закритого приладу.

Принцип дії

Рециркулятор повітря   

Ефективність рециркулятора

Найменш чутливі до ультрафіолету грибки і найпростіші мікроорганізми, більший вплив відбувається на віруси та бактерії в вегетативній формі. Залежно від генотипу або штаму мікроорганізмів після УФ-випромінювання можуть вижити від 0,1% до 5%. В основному ефективність очищення повітря рециркулятора становить 95-98%. Що примітно, сучасний поширений вірус Sars-Cov-2 (збудник хвороби COVID-19) з легкістю знищується випромінюванням УФ-лампи. Це було доведено вченими Колумбійського Університету в США ще у 2019 році. Висновки робіть самі...

Як використовувати прилад?

Бактерицидний прилад досить простий у використанні. Просто увімкніть його на потрібний проміжок часу (завдяки вбудованому программатору) і продовжуйте займатися своїми справами. Лампи пристрою досить нешкідливі та можуть працювати безперервно і коли людина перебуває в кімнаті. З огляду на його універсальність, можливе розміщення в таких місцях:

  • салони краси;
  • школи;
  • супермаркети;
  • житлові приміщення;
  • медичні центри;
  • стоматологічні кабінети
  • та інше.

Перебувати в середовищі, де функціонує такий прилад абсолютно комфортно: легко дихати, немає ніяких неприємних запахів, водночас відсутнє почуття зайвої стерильності, як від використання кварцової лампи.

Не зважаючи на безпеку роботи рециркулятора, варто знати і дотримуватися основних правил використання, які зазначені в інструкції.

Користь в захисті від вірусів і грипу:

У період світової пандемії і сезонних захворювань можливо заразитися при мінімальних соціальних контактах. Повернувшись додому, необхідно вжити заходів для знезараження повітря в будинку. І в цьому випадку бактерицидний рециркулятор буде кращим помічником і збереже здоров'я Вам і вашій родині!

Рециркулятор бактерицидний ECOLINE Air 15

Рециркулятор повітря 

Бактерицидний рециркулятор Ecoline — пристрій, який забезпечує безпечне очищення повітря. Являє собою камеру, в якій знаходяться бактерицидні лампи. Кварцування відбувається за допомогою унікальної спеціалізованої лампи (253,7) і двох вентиляторів через спеціальні отвори, крізь які виключено потрапляння УФ-променів в приміщення завдяки 4 захисним фільтрам.

Даний прилад здатний знешкодити віруси, які є збудником COVID-19. Встановити рециркулятор можна на стіну або ж стаціонарно на поверхню.

Придбання такого пристрою допоможе ефективно захистити Вашу оселю від негативного впливу мікроорганізмів, що здатні нашкодити здоров'ю!

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*
100% гарантія якості
14 днів на повернення
Доставка по всій Україні
Самовивіз з магазину