Розумні обігрівачі: що це і чи варто їх купувати?

Категорії

Українські зими зазвичай досить суворі, люди з кожним роком все серйозніше підходять до питання якісного і раціонального опалення. Сучасний ринок електроопалення пропонує різноманітні варіанти, проте найвиграшнішим є смарт-обігрівачі.

Ця категорія обігрівачів має свої переваги та недоліки. Пропонуємо Вашій увазі статтю про те чи варто купувати такий пристрій і чи можно його чимось замінити.

Що таке розумний обігрівач?

Це пристрій нового покоління, який дозволяє за допомогою смартфона підтримувати тепло та затишок. При цьому можна навіть не знаходитися вдома, а коригувати роботу пристрою з будь-якого куточка світу.  Це частина «розумного» дому.

Розумний дім 

Беззаперечною перевагою є дистанційне управління. Їдучи додому з роботи, Ви можете встановити необхідну температуру, а за Вашої відсутності розумний пристрій буде економити електроенергію. 

Такий процес координує вбудований датчик температури, який дозволяє слідкувати за кліматом і підтримувати його на потрібному рівні. У деяких моделях вбудований датчик руху. Він вмикається, коли поруч знаходиться людина або домашній улюбленець.

Недоліком такого пристрою є те, що на українському ринку він відносно недавно, тому ціна на деякі моделі є просто захмарною. З метою економії українці часто купують китайські моделі, якість яких залишає бажати кращого. Китайці економлять на всьому, тим самим здешевлюючи виробництво. В таких моделях дешевий пластик, неякісна збірка, що в результаті не принесе бажаного ефекту від «розумного обігрівача».

Чи варто купувати смарт-обігрівач?

Якщо у вас немає системи «розумного» дому, то такий пристрій Вам буде ні до чого. До того ж на сьогоднішній день є чудова альтернатива. І це, звичайно ж, не газове опалення. Мова йде про електроопалення, яке вважається найбільш економним.

Газове опалення на сьогоднішній день є абсолютно невигідним та неефективним, адже його ціна є високою та нестабільною. 

Магазин Ecoteplo пропонує Вашій увазі терморегулятор з Wi-Fi, який стане справжньою знахідкою для Вашої сім'ї. Адже допомогою цього пристрою температура у будинку буде такою, як треба. А в години, коли Вас не буде, пристрій економитиме кошти за опалення. Якщо ж ви ще досі не перейшли на електроопалення, то менеджер магазину Ecoteplo допоможе підібрати необхідну модель біоконвектору.

Детальніше про  терморегулятор з Wi-Fi читайте тут.

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*
100% гарантія якості
14 днів на повернення
Доставка по всій Україні
Самовивіз з магазину