Чому варто перейти на електричне опалення?

Категорії

Чому варто перейти на електричне опалення? 

Питання тепла в приміщеннях є важливим та завжди актуальним для українців, адже наш клімат вимагає опалення приблизно 6 місяців на рік.

Зважаючи на те, що пострадянська система з централізованим газовим опаленням змушує українців суттєво спустошувати кишені, виникає потреба появи енергоефективного та доступного за ціною опалення.

На сьогоднішній день така альтернатива вже з’явилася — це обігрів приміщення за допомогою електричних приладів (електричного опалення). Цей вид обігріву приміщень за останні роки став досить затребуваним, його попит продовжує зростати. Відповідно, конкуренція серед виробників керамічних панелей даної продукції досить велика. Як же вибрати дійсно якісний розумний радіатор, котрий даватиме ефективне тепло, економно витрачатиме електроенергію, не сушитиме повітря та працюватиме довгі роки? Ми вже знайшли відповідь на це питання. Саме такими є біоконвектори EСOTEPLO.

Це — найбільш економічні обігрівачі, що забезпечують високоефективний та довготривалий обігрів приміщень. Дані керамічні панелі відповідають загальнообов’язковим вимогам безпеки, що діють на території України відносно продукції категорії електротоварів. Унікальність даних обігрівачів у тому, що вони обігрівають одночасно 3-ма видами тепла: споживаючи одну одиницю електричної енергії, вони видать 3 одиниці теплової енергії. Це відбувається за рахунок того, що в біоконвекторах ECOTELO вбудовано два різнотипних нагрівальних елементи: перший — це керамічна плита, яка відповідає за термічний та інфрачервоний вид обігріву другий — це Х-подібний алюмінієвий ТЕН, який відповідає за обігрів повітря. За рахунок цього ТЕН прогріває до 2 літрів теплого повітря за 1 секунду, а в більш потужних елементах - до чотирьох (4) літрів за секунду.

Чи не є шкідливим інфрачервоні промені, що випромінюють керамічні обігрівачі ™ ECOTEPLO?

Шкоду людському організму можуть нанести короткі інфрачервоні хвилі, що проникають в людський організм та шкодять йому. Довгі хвилі, що випромінюють панелі, впливають лише на шкіру та мають цілющий вплив на організм людини. Саме довгі хвилі випромінює Сонце, яке щодня обігріває нас протягом життя.

Чи можна самостійно встановити керамічні обігрівачі?

Керамічні панелі Ecoteplo можна встановити самостійно, вони не потребують додаткових витрат на монтаж, сервісне обслуговування та не передбачає жодних спеціальних дозволів.

 
Які є види монтажу біоконвекторів?

Електрообігрівачі можна встановити двома способами: кріплення на стіну та встановлення на підлогу за допомогою фірмової підставки, що можна замовити додатково.

За рахунок чого можливо економити?

За рахунок того, що промені від біоконвекторів проникають в предмети побуту та нагрівають кімнату повністю, тепло тримається максимально довго. Тобто, загалом протягом доби прилад працюватиме 5-8 годин на загалом. Це відбувається за рахунок того, що встановлено висоточний електронний терморегулятор, який контролює прогрів лише в діапазоні 1 градусу.
Якщо у Вас залишилися ще питання чи варто переходити на електроопалення — дзвоніть нам, ми відповімо на всі питання та допоможемо вибрати ідеальний варіант опалення для Вашого будинку чи квартири.

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*
100% гарантія якості
14 днів на повернення
Доставка по всій Україні
Самовивіз з магазину