Обігрівачі серії ECO: економічність та ефективність

Категорії

       Важливо, аби опалення було ефективним, вигідним, а також екологічним. Не зважаючи на різноманіття товарів на ринку електроопалення, знайти варіант, який би підходив під вищеперераховані вимоги, досить непросто. Пропонуємо Вашій увазі нову лінійку біоконвекторів ECO. Ці пристрої є економними та високоефективними, що в результаті дає можливість ефективно опалювати приміщення та сплачувати менше за електроенергію.

     Інфрачервоний обігрівач Eco — теплова панель з металевого корпусу. Лінійка представлена моделями з потужностями в 500 Вт, 1000 Вт та 1500 Вт. У цих пристроях встановлений нагрівальний елемент на основі Тантала, який у 1903 році створив німецький хімік В. Болтон. До танталу додають графіт та кварц. У результаті такої сполуки створено якісний та безпечний нагрівальний елемент, що встановлений в обігрівачах серії ECO.

       Споживання електроенергії становить від 35-60 Вт/м2. До прикладу, масляні радіатори та конвектори витрачають втричі більше. Таким чином, Ви витратите близько 600 грн на опалення будинку в 60м2. У той час, як опалення за допомогою електрокотла обійдеться приблизно 1300 грн. Пристрої під час роботи не спалюють кисень, попереджають утворення плісняви, не створюють холодні та теплі зони. Все це в результаті забезпечує якісний та безпечний обігрів приміщення. Лицьова частина обігрівача ECO виділяє м'яку інфрачервону хвилю в діапазоні, близькому до сонячного світла. За допомогою інфрачервоного тепла забезпечуються комфортні відчуття.

     Прогрівають одразу приміщення, предмети та тіло людини. Завдяки температурному перепаду між стінками обігрівача з'являється природна конвекція. Вона пришвидшує процес нагрівання приміщення за рахунок прогрівання холодного повітря.

Установка: обігрівач можна встановити за допомогою коліщат на підлогу (продаються окремо) або ж прикріпити на стіну.

Регулювання температури: відбувається за рахунок терморегулятора. За допомогою цього пристрою можна регулювати температуру в усьому будинку.

Переваги обігрівачів лінійки ECO:

простий і швидкий монтаж — достатньо всього лише підключення до електромережі;

економічні та ефективні — споживають від 40 Вт на м2; позитивний вплив на здоров'я людини;

не потребує додаткового устаткування;

довготривала експлуатація — більше 25 років безперебійної роботи.

Якщо Вас зацікавила продукція цієї серії, будь ласка, зв'яжіться з виробником за номером 0508567999. Вам допоможуть підібрати модель з необхідною потужністю, зручним способом оплати та доставки. І вже за декілька днів Ви отримаєте свій обігрівач та будете впевненими, що зима не застане зненацька!

 

Чим відрізняються обігрівачі?

 

Металевий Керамічний Масляний Конвектор
нагрівальний прилад, який генерує тепло за допомогою нагрівального елементу з металу. обігрівач, що генерує тепло за допомогою нагрівального елемента з кераміки. електроприлад, що слугує для обігріву приміщень, теплоносієм якого є мінеральне масло. прилад для опалювання приміщення, у якому тепло від теплоносія або нагрівального елемента передається в опалювальне приміщення шляхом конвекції.

Переваги:

довготривала експлуатація;

вбудований терморегулятор;

надійність конструкції;

простий монтаж;

економне споживання електроенергії.

Переваги:

простий монтаж;

помірна витрата електроенергії;

гарні дизайнерські рішення;

регулювання температури за допомогою терморегулятора;

висока тепловіддача.

Переваги:

надійність конструкції;

висока тепловіддача;

ціна.

 

 

Переваги:

легкий монтаж;

відносно доступна ціна.

 

 

 

Недоліки:

низька тепловіддача;

висока ціна.

 

 

 

Недоліки:

висока ціна;

високопотужні моделі мають великі габарити.

 

 

Недоліки:

сушить повітря;

не економічний;

шумить;

займає багато місця.

Недоліки:

сушить повітря;

не рівномірно прогріває приміщення;

шумить;

не економно споживає електроенергію.

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*
100% гарантія якості
14 днів на повернення
Доставка по всій Україні
Самовивіз з магазину