Навіщо потрібен і як вибрати терморегулятор?

Категорії

Терморегулятор для обігрівача

Сучасна система електричного опалення допомагає суттєво економити на обігріві приміщень. Важливу роль в цьому відіграє саме терморегулятор. Давайте розберемося в тому, що це за річ та який її принцип роботи.

Терморегулятор

це пристрій, що регулює температуру та забезпечує економну і водночас ефективну роботу обігрівачів. Бувають механічні та електронні регулятори кімнатної температури, останні у свою чергу є такі, які підключаються до Wi-Fi та GSM керовані (за допомогою сім-карти) — такі пристрої є найбільш інноваційними моделями у сфері регулювання температури. Вартість залежить від функціональності та точності вимірювання температури.

Механічний терморегулятор 

Механічні регулятори:

переваги:

 • просте управління;
 • тривала експлуатація;
 • стійкість до перепадів напруги.

недоліки:

 • невисока функціональність;
 • похибки у вимірюваннях;
 • клацання при ввімкненні й вимкненні.

 Електронний терморегулятор 

Електронні регулятори:

переваги:

 • точність вимірювання;
 • різноманітність дизайнерських рішень;
 • широкий функціонал;
 • безпечність.

недоліки:

 • ціна.

Принцип роботи:

Функція даного пристрою полягає в порівнянні заданої температури з дійсною. Якщо температура знижується — пристрій вмикає живлення, а по досягненню зазначеної відмітки — вимикає. На сьогодні існують багатофункціональні регулятори, які дозволяють виставляти потрібний час увімкнення і вимкнення, техніка дійшла вже до того, що Ви можете управляти опаленням перебуваючи в будь-якій точці світу. Одним з основних переваг терморегулятора є те, що можна контролювати температуру в кожному приміщенні.

Наприклад, на кухні температура може бути нижче, ніж в спальні або дитячій. Або ж встановити мінімальну температуру в приміщенні, в якому Ви перебуваєте найменше. Обираючи теплорегулюючий пристрій, в першу чергу потрібно звернути увагу на його функціонал, чи відповідає він Вашим очікуванням. Наприклад, якщо в приміщенні є й обігрівач, й кондиціонер — куди доцільніше буде взяти такий терморегулятор, який зможе контролювати обидва пристрої.

Wi-Fi терморегулятор 

Терморегулятори бувають вбудовані, розеткові, універсальні: Плюс розеткового полягає в тому, що він максимально простий в монтажі - являє собою розетку-перехідник, в яку вставляють вилку обігрівача і за допомогою іншої вилки підключають до мережі. Вбудовані регулятори вже складніші за специфікою монтажу, для того, щоб їх встановити необхідно залучення майстра. Оптимальним варіантом є універсальний терморегулятор: його можна як вбудовувати, так і підключати до розетки. На сьогоднішній день єдиним універсальним терморегулятором на українському ринку є Wi-Fi терморегулятор Ecoteplo S-1.

Wi-Fi терморегулятор Ecoteplo S-1 - пристрій, який допоможе заощадити на опаленні, при цьому будучи впевненим у тому, що в потрібний час в приміщенні буде необхідна температура, а в години, коли Ви відсутні — пристрій буде економно витрачати енергію. Підключення пристрою не складе труднощів навіть для невпевнених користувачів смартфонів, адже інструкція написана російською мовою, дозволить швидко з'єднати Ваш обігрівач або кондиціонер з терморегулятором. Підключається на операційну систему Android 4.4 і вище. Також можливе підключення до IOS. Ви можете налаштувати тижневий програматор відповідно до свого графіка і ритму життя.

Перевагою Wi-Fi терморегулятора Ecoteplo S-1 є те, що його можна під'єднати не тільки до обігрівача цієї ж фірми, але і до будь-якого іншого. При цьому варто враховувати те, що потужність обігрівального пристрою повинна бути не більше 2,5 кВт. До одного смартфону можна під'єднати декілька терморегуляторів, відповідно, користувач може встановити їх в потрібних приміщеннях і контролювати температуру всього будинку або підприємства з одного гаджета. Вбудована розетка і вилка йдуть в комплекті з терморегулюючим пристроєм, тому з'єднати його з конвектором або керамічної панеллю можна максимально швидко, не докладаючи особливих зусиль. Досить включити прилад в розетку терморегулятора. Виробляються дані пристрої в Україні й гарантійний строк на них становить 12 місяців. Тому у випадку, якщо пристрої вимагають заміни — це можна зробити в максимально короткий час. За допомогою Wi-Fi терморегулятора Ecoteplo S-1 Ви зможете зробити свій будинок ще розумнішими, опалення ефективніше, економніше і безпечніше. Замовляйте цей пристрій вже зараз і самі переконаєтеся в тому, як він полегшить Ваше життя!

( 1202 )
Рекомендовані товари

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*
100% гарантія якості
14 днів на повернення
Доставка по всій Україні
Самовивіз з магазину