Навіщо потрібен і як вибрати терморегулятор?

Категорії

Сучасна система електричного опалення допомагає суттєво економити на обігріві приміщень. Важливу роль в цьому відіграє саме терморегулятор. Давайте розберемося в тому, що це за річ та який її принцип роботи.

Терморегулятор

це пристрій, що регулює температуру та забезпечує економну і водночас ефективну роботу обігрівачів. Бувають механічні та електронні регулятори кімнатної температури, останні у свою чергу є такі, які підключаються до Wi-Fi та GSM керовані (за допомогою сім-карти) — такі пристрої є найбільш інноваційними моделями у сфері регулювання температури. Вартість залежить від функціональності та точності вимірювання температури.

Механічний терморегулятор 

Механічні регулятори:

переваги:

- просте управління;

- тривала експлуатація;

- стійкість до перепадів напруги.

недоліки:

- невисока функціональність;

- похибки у вимірюваннях;

  • клацання при ввімкненні й вимкненні.

 Електронний терморегулятор 

Електронні регулятори:

переваги:

- точність вимірювання;

- різноманітність дизайнерських рішень;

- широкий функціонал;

- безпечність.

недоліки:

- ціна.

Принцип роботи:

Функція даного пристрою полягає в порівнянні заданої температури з дійсною. Якщо температура знижується — пристрій вмикає живлення, а по досягненню зазначеної відмітки — вимикає. На сьогодні існують багатофункціональні регулятори, які дозволяють виставляти потрібний час увімкнення і вимкнення, техніка дійшла вже до того, що Ви можете управляти опаленням перебуваючи в будь-якій точці світу. Одним з основних переваг терморегулятора є те, що можна контролювати температуру в кожному приміщенні.

Наприклад, на кухні температура може бути нижче, ніж в спальні або дитячій. Або ж встановити мінімальну температуру в приміщенні, в якому Ви перебуваєте найменше. Обираючи теплорегулюючий пристрій, в першу чергу потрібно звернути увагу на його функціонал, чи відповідає він Вашим очікуванням. Наприклад, якщо в приміщенні є й обігрівач, й кондиціонер — куди доцільніше буде взяти такий терморегулятор, який зможе контролювати обидва пристрої.

Wi-Fi терморегулятор 

Терморегулятори бувають вбудовані, розеткові, універсальні: Плюс розеткового полягає в тому, що він максимально простий в монтажі - являє собою розетку-перехідник, в яку вставляють вилку обігрівача і за допомогою іншої вилки підключають до мережі. Вбудовані регулятори вже складніші за специфікою монтажу, для того, щоб їх встановити необхідно залучення майстра. Найоптимальнішим варіантом є універсальний терморегулятор: його можна як вбудовувати, так і підключати до розетки. На сьогоднішній день єдиним універсальним терморегулятором на українському ринку є Wi-Fi терморегулятор Ecoteplo S-1.

Wi-Fi терморегулятор Ecoteplo S-1 - пристрій, який допоможе заощадити на опаленні, при цьому будучи впевненим у тому, що в потрібний час в приміщенні буде необхідна температура, а в години, коли Ви відсутні — пристрій буде економно витрачати енергію. Підключення пристрою не складе труднощів навіть для невпевнених користувачів смартфонів, адже інструкція написана російською мовою, дозволить швидко з'єднати Ваш обігрівач або кондиціонер з терморегулятором. Підключається на операційну систему Android 4.4 і вище. Також можливе підключення до IOS. Ви можете налаштувати тижневий програматор відповідно до свого графіка і ритму життя.

Перевагою Wi-Fi терморегулятора Ecoteplo S-1 є те, що його можна під'єднати не тільки до обігрівача цієї ж фірми, але і до будь-якого іншого. При цьому варто враховувати те, що потужність обігрівального пристрою повинна бути не більше 2,5 кВт. До одного смартфону можна під'єднати декілька терморегуляторів, відповідно, користувач може встановити їх в потрібних приміщеннях і контролювати температуру всього будинку або підприємства з одного гаджета. Вбудована розетка і вилка йдуть в комплекті з терморегулюючим пристроєм, тому з'єднати його з конвектором або керамічної панеллю можна максимально швидко, не докладаючи особливих зусиль. Досить включити прилад в розетку терморегулятора. Виробляються дані пристрої в Україні й гарантійний строк на них становить 12 місяців. Тому у випадку, якщо пристрої вимагають заміни — це можна зробити в максимально короткий час. За допомогою Wi-Fi терморегулятора Ecoteplo S-1 Ви зможете зробити свій будинок ще розумнішими, опалення ефективніше, економніше і безпечніше. Замовляйте цей пристрій вже зараз і самі переконаєтеся в тому, як він полегшить Ваше життя!

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*
100% гарантия качества
14 дней на возврат товара
Доставка по всей стране
Самовывоз из магазина