Як економити гроші на електроопаленні на прикладі Світловодська

Категорії

Електроопалення в Світловодську та Кременчузі

Регулярне подорожчання комунальних послуг змушує українців відключатися від центрального опалення. Враховуючи також те, що комунальні служби не забезпечують якісне опалення, потреба в таких послугах відпадає. Люди продовжують шукати альтернативні варіанти і тому все більшої популярності набуває електроопалення.

Як можна економити на опаленні в українських реаліях?

Існує помилкова думка з приводу того, що електроопалення - це дорого, не ефективно та не практично. Проте більшість споживачів на особистому досвіді переконалися у тому, що це не так. Під поняттям “дорогого та не ефективного” електроопалення маються на увазі застарілі моделі електроконвекторів. Проте, сучасні модернізовані електропанелі працюють абсолютно інакше - вони швидко та якісно нагрівають приміщення, не сушать повітря, економічно використовують електроенергію та досить зручні в користуванні.

Індивідуальне електроопалення у Світловодську

Світловодськ 

Прикладом того, що електроопалення - це вигідно можна вважати Світловодськ. У цьому місті, що знаходиться в Кіровоградській області в період з 2018 по 2021 близько 50% мешканців перейшло на електроопалення, після того як місцевий МЕ зруйнував та продав “Теплоцентраль” у приватні руки.

Зважаючи на те, що місцева влада зробила усе можливе, щоб зруйнувати централізоване теплопостачання, людям довелося самостійно шукати альтернативні варіанти. З урахуванням того, що більшість будинків у місті становлять багатоповерхівки, неможливим є встановлення твердопаливних котлів. Саме тому більшість містян підключила собі автономне електроопалення. Місцеві жителі звернулись за допомогою до ТОВ “ЕКОТЕПЛО ЮА” - виробника обігрівачів з Кропивницького, адже у Світловодську вже раніше були встановлені біоконвектори ECOTEPLO, які показали гарний баланс по економії коштів та якісній тепловіддачі.

Більше ніж 800 квартир отримали можливість знову жити у теплі та затишку. Найбільшою популярністю користуються моделі:

ECOTEPLO AIR 700 ME - для приміщень квадратурою до 18м²;

ECOTEPLO LION 1500 ME - для приміщень квадратурою до 30м².

Середні витрати на опалення у 2 кімнатній квартирі у 2020 році склали 910 грн на місяць (середня температура повітря у кімнаті 23С).

Те, що в кожному пристрої є вбудований терморегулятор дозволяє споживачам самостійно встановлювати та регулювати температурний режим в приміщенні. Така можливість суттєво зменшує фінансові розтрати за комунальні послуги. Звичайно, виникає питання з приводу ціни на електрику. Проте, за усіма підрахунками електроопалення є вигіднішим та ефективнішим, ніж газове.

Доказом цього є місто Світловодськ, мешканці якого підключились до електроопалення та лишились задоволеними своїм вибором. Ось, що розповіла мешканка багатопоперхового будинку у Світловодську ?Оксана Вікторівна Окопна:

“Усе своє життя ми користувалися централізованим опаленням і скажу Вам чесно - з кожним роком таке користування ставало все більш нестерпним. Маєш віддати за опалення майже всю пенсію, а в квартирі холодно. Із переходом на електроопалення все змінилося і ми задоволені тим, що все таки вирішили зробити цей крок”.

Оксана Вікторівна Окопна 

Таким чином, на сьогоднішній день близько 50% колишніх власників централізованого опалення стали щасливими володарями інфрачервоного конвекційного опалення.

Чому містяни надали перевагу автономному електроопаленню?

Такому рішенню жителів міста передує низка причин:

  • досить простий монтаж;
  • можна встановлювати в квартирі з вже готовим ремонтом;
  • економне використання електроенергії;
  • встановлений терморегулятор допомагає регулювати та підтримувати необхідну температуру;
  • обігрівачі не пересушують повітря.

На сьогоднішній день інфрачервоні електропанелі Ecoteplo замінили старе опалення в таких багатоквартирних будинках Кіровоградської, Одеської, Київської та Дніпропетровської областей.

Отримати консультацію з приводу встановлення ефективного електроопалення Ви можете в офіційного виробника ™ ECOTEPLO у м. Світловодськ, контактний телефон 050 85 67 999

( 15876 )
Рекомендовані товари

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*
100% гарантія якості
14 днів на повернення
Доставка по всій Україні
Самовивіз з магазину