Електроопалення будинку і дачі

Категорії

Економне електроопалення будинку

Українці завжди думають про економне опалення своїх будинків та дач. Часто на перший етап вибір обмежується твердопаливними котлами, теплими водяними підлогами та електричним опаленням. Проте, коли мова заходить про електричне опалення, то переважно згадують електричні теплі підлоги, електричні котли та електроконвектори. Втім, встановлення електричного котла може не завжди бути економічно доцільним, оскільки він окупиться не раніше, як через два роки, а це ще не враховує витрат на його установку та монтаж, вхідну потужність, необхідні дозволи та інші витрати, що роблять електричне опалення будинку або дачі не економним, а навіть збитковим на початкових етапах.

Чи дійсно економне електроопалення?

Багато людей дійсно вважають електричне опалення будинку економним і цьому є кілька причин. По-перше, ціна монтажу обладнання для електроопалення нижча, ніж для газового опалення. По-друге, обладнання для електроопалення коштує менше, ніж твердопаливні або газові котли. Крім того, ККД електроопалення є вищим, ніж у газових або твердопаливних котлів.

Тому ми рекомендуємо розглянути керамічні інфрачервоні обігрівачі для економічного електричного опалення будинку. Наша компанія займається виробництвом економних біоконвекторів (обігрівачів що є безпечними для людини та навколишнього середовища) та обладнанням для економічного електричного опалення будинків і дач з 2004 року. Тому, ви можете замовити безкоштовний прорахунок рекомендованого обладнання для економічного електричного опалення будинку від спеціалістів нашої компанії.

Ми надаємо свої послуги по електричному опаленню будинку мешканцям багатьох міст України, зокрема: Черкаси, Чернівці, Хмельницький, Одеса, Тернопіль, Херсон, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Харків, Київ, Полтава, Дніпро, Житомир, Маріуполь, Суми, Кременчук, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Кривий Ріг, Миколаїв, Чернігів, Рівне та Кропивницький.

Переваги електроопалення

Використання інфрачервоних обігрівачів з конвекцією є найбільш економним способом електричного опалення будинку або дачі в даний час. Але якщо висота приміщення перевищує 3 метри, рекомендується розглянути використання стельових інфрачервоних обігрівачів для опалення приватного будинку. Якщо висота стелі менше 3 метрів, то найкращим варіантом є настінні керамічні обігрівачі TM ECOTEPLO або електрорадівтори, які мають низьку вартість панелей і простоту монтажу. Використання інфрачервоних обігрівачів для електричного опалення має декілька переваг, таких як:

  1. Позитивний вплив на здоров'я.
  2. Безпека - електроопалення не потребує пальних матеріалів, таких як газ або дрова, і не виділяє чадних газів або інших шкідливих речовин.
  3. Економія коштів, за рахунок того, що споживання становить на 60% менше ніж газ або звичайні дешеві конвектори.
  4. Довгий термін служби до 30 років.
  5. Гарантія на обігрівачі (складає 6 років).
  6. Високу ефективність, простоту регулювання температури та рівномірний розподіл тепла.
  7. Гарний сучасний дизайн, який підійде до будь-якого інтер'єру.

Яка вартість установки інфрачервоних панелей для електричного опалення будинку?

Ось приклад наших клієнтів, які замінили свої чавунні батареї на біметалеві електрорадіатори ECOTEPLO Elite в 2022 році. Якщо ви маєте чавунні батареї, я рекомендую їх замінити, або ще краще скористатися настінними електрорадіаторами. Частина будинку з площею 70 квадратних метрів складається з трьох кімнат, а прибудова має газове опалення. Вони вирішили розглянути інші варіанти опалення після заміни батарей.

Так от, заміна батарей коштувала 14000 грн., монтаж - 500 грн. Загалом, заміна чавунних батарей на біметалеві обійшлася у 14500 грн. Також потрібно було витратити 2 дні на роботу заміни та наведення порядку, і була своя доставка.

Також, з цікавості, вони порахували вартість монтажу електрорадіаторів для електричного опалення. Для цього потрібна був один радіатор ECOTEPLO Elite 650 потужністю 650 Вт і два радіатори ECOTEPLO Elite 910 по 910 Вт, загалом - 2,2 Квт/год при максимальній потужності. Монтаж системи електроопалення включав у себе 6 отворів для дюбелів - і все.

Пізніше вони порахували витрати на газ та електрику на опалення. Електрорадіаториі повністю окупилися за два опалювальні сезони. Власник будинку був задоволений, але сказав, що якби він ще утеплив його ватою 100 мм, то окупність радіаторів склала б взагалі 1 рік.

Тому ми рекомендуємо Вам зателефонувати нашим спеціалістам за телефоном ❇️050 856-79-99, щоб ми змогли прорахувати  для вас кілька варіантів обладнання для економічного електричного опалення будинку.
Такий ⭐безкоштовний розрахунок  обігрівачів для економічного електричного опалення будинку або дачі вже зробили тисячі жителів міст України: Черкаси, Чернівці, Хмельницький, Одеса, Тернопіль, Херсон, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Харків, Київ, Полтава, Дніпро, Житомир, Маріуполь, Суми, Кременчук, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Кривий Ріг, Миколаїв, Чернігів, Рівне, Кропивницький, Львів.

Якщо Ви хочете зробити електричне опалення в будинку своїми руками

Якщо порівняти монтаж настінних інфрачервоних обігрівачів з монтажем електричних теплих підлог, електрокотлів і т.д., то процес монтажу інфрачервоних обігрівачів є досить простим і легким для розуміння навіть непрофесіоналам у галузі будівництва. Для установки інфрачервонних обігрівачів потрібно лише просвердлити 2 отвори в стіні, вставити 2 дюбеля (які йдуть у комплекті), повісити обігрівачі на дюбелях, підключити до розетки та виставити потрібну температуру. Жінки часто замовляють системи електричного опалення для своїх будинків, оскільки монтаж інфрачервоних обігрівачів є таким простим, що можуть впоратися з ним навіть без допомоги чоловіків-фахівців або звернутися за допомогою до будь-якої особи зі стандартними навичками монтажу. 

Якщо Ви максимально хочете зекономити на монтажу електроопалення - тоді Ви можете придбати блоки керування ECOTEPLO S-2 і самостійно за інструкцією зробити все самі, якщо у Вас вже є біметалеві чи чугунні радіатори. Таким чином Ви можете зекономити ще 70% на обладнанні!

Монтаж радіатора своїми руками

Тепла підлога може бути неекономічним варіантом опалення у деяких кімнатах, оскільки окупність цього типу опалення досить довга. Якщо ви готові чекати на окупність протягом 5-7 років, а також отримувати не значну економію на опаленні в майбутньому, то використання теплої підлоги можна розглядати як варіант.

При розрахунку вартості установки теплої підлоги для будинку, вам потрібно враховувати наступні витрати: вартість матеріалів для теплої підлоги (кабель, мат, плівка, автоматика та додаткова проводка), вартість монтажу теплої підлоги і проводки, вартість додаткової потужності, яку доведеться докуповувати у підключенні до мережі електроенергії, тариф на електроопалення та його монтаж, вартість і монтаж теплоізоляції підлоги та дозвільна документація для підключення тарифу електроопалення. Зазвичай тепла підлога йде як додаткове комфортне опалення для обігріву ніг, але як самостійне опалення теплу підлогу не використовують.

Висновок

Використання керамічних обігрівачів ECOTEPLO та електрорадіаторів ELITE під час монтажу електроопалення в будинку є вигідним з кількох причин.

По-перше, ці обладнання мають високу ефективність і швидко нагрівають приміщення, що дозволяє економити електроенергію та зменшувати розмір опалювальних систем.

По-друге, керамічні обігрівачі та електрорадіатори мають довгий термін експлуатації та не вимагають складного обслуговування.

По-третє, ECOTEPLO та ELITE мають компактні розміри, що дозволяє легко встановлювати їх в будь-якому приміщенні, включаючи невеликі кімнати.

Отже, використання керамічних обігрівачів ECOTEPLO та електрорадіаторів ELITE при монтажу електроопалення є ефективним та зручним рішенням для забезпечення комфортної температури в будинку. Ну а сам слоган виробника економних обігрівачів TM ECOTEPLO "Економія - замість тисячі слів..." говорить сам за себе.

Теплої Вам зими!

( 7805 )
Рекомендовані товари

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*
100% гарантія якості
14 днів на повернення
Доставка по всій Україні
Самовивіз з магазину