Допомога мешканцям Ірпіня

Категорії

Керамічні обігрівачі ECOTEPLO обігрівають Ірпінь.

На початку війни в Україні, в перші місяці найбільш постраждали міста-сателіти Києва, а саме: Ірпінь, Буча, Гостомель та інші. На допомогу мешканцям Ірпіня прийшла команда Італійського агенства з розвитку та співробітництва, представлена і Україні організацією WeWorld.

Допомога мешканцям Ірпіня 

Війна прокотилася по Ірпеню жорстоко: в багатьох забрала домівки й усе, нажите роками, багато хто втратив рідних, друзів, сусідів. У мікрорайоні СМУ пошкоджені чи й зовсім зруйновані всі будинки. Навіть за 9 місяців після деокупації мешканці ще не оговталися, багатьом не до снаги почати відновлювати житло, люди потребують допомоги.

Допомога мешканцям Ірпіня 

Чому саме обігрівачі ECOTEPLO ?

Коли команда WeWorld  в жовтні та листопаді 2022 року почала вибір постачальника обігрівачів вона визначила декілька пріорітетів. Дуже важливим фактором при виборі обігрівачів було те, щоб потужність обігрівача не була більше 500 Вт/год. і відповідно не навантажувало енергосистему та були безпечними для людей. Також важливо було й те, що обігрівачі повинні були виготовлені та швидко доставлені. Ну і звісно ж це повинен бути український виробник, який миттєво буде виконувати всі гарантійні зобовязання за лічені дні.. Тому вибір був очевидний! Також команда WeWorld надала сезонну гуманітарну допомогу – теплий одяг, ковдри та економні обігрівачі ТМ ECOTEPLO. Більше 300 родин отримали вже для того, щоб мати можливіть пережити зиму в теплі. 

Допомога мешканцям Ірпіня 

Щиро дякуюємо благодійникам, які не залишили і не залишають Ірпінь сам-на-сам з бідою, яку приніс нам агресор.

Допомога мешканцям Ірпіня 

( 1 )
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*
100% гарантія якості
14 днів на повернення
Доставка по всій Україні
Самовивіз з магазину