Що робити, якщо від обігрівача вибиває пробки?

Категорії

 

Часто в зимній період працівники на підприємствах не можуть перебувати в теплі через відсутність якісного опалення.  Якщо в комунальних закладах, які опалюються  за рахунок держкоштів, встановлено фіксований температурний режим. То як же бути, наприклад, продавчиням в магазинах, які рятуються обігрівачами, а при їхньому включенні вибиває пробки?

Дехто вважає, що проблему ніяк не можна вирішити: обмеження потужності переступити не можна. Проте, є доволі простий та доступний вихід. До того ж не один.

Вмикаєте обігрівач – вибиває пробки

  •         Слід зазначити, що не тільки обігрівач може бути причиною такої ситуації. Інколи річ в самому автоматі.  Тож, спершу варто перевірити увесь щиток, щоб знайти причину.
  •         Причина вибивання пробок може бути і в проводці, яка може коротити навіть в самому несподіваному місці. Необхідно перевірити заземлення в розетці, це теж може бути причиною.
  •         Приводом може бути несправна техніка. Можливо, обігрівач потребує ремонту або заміни.
  •         Основною причиною є перезавантаження мережі.

Чому ж тоді від обігрівача вибиває пробки, якщо вище перераховані причини ні до чого?  Інколи навіть лампочка, яка перегоріла, діє на мережу, тому що стається тимчасове перенавантаження. У рідких випадках стабілізатор вмикається, а пробки летять. Варто перевіряти чи правильно Ви вмикаєте обігрівач в розетку. Якщо кабель або вилка починають плавитися, значить сам пристрій ні до чого.

Що робити, якщо пробки вибило від обігрівача?

  1. Для початку ретельно огляньте автомат, перед цим обов'язково відключіть електрику. Потрібно з'ясувати якою є потужність споживання. Таку інформацію можна знайти на зовнішній стороні кабелю. За допомогою штангенциркуля треба визначити чи правильно поєднані усі конструкції автомата.
  2.   Якщо з електрикою нічого вирішити не можна, тоді варто купити таке обладнання, яке витрачатиме менше енергії. Таким чином Ви зможете економити і бути переконаними у власній безпеці. Зверніть увагу на те, чи не вибиває пробки в приблизно один і той самий час після  ввімкнення пристрою. Якщо так, то справа дійсно в обігрівачі. Можна провести подібний експеримент з одночасно ввімкненою іншою технікою (пральною машиною, холодильником тощо).
  1. Встановіть оптимізатор навантаження на електричну мережу.

Уявімо, що для обігріву Вашого приміщення потрібно 4 обігрівачі, споживання кожного з яких становить 1 кВт. За допомогою оптимізатора можна зекономити приблизно вдвічі. Тобто споживання такого режиму опалення становитиме не 4 кВт, а всього лиш 2 кВт.

  1. Проаналізуйте, які прилади можуть також впливати на споживання великої кількості електроенергії. Це може бути мікрохвильова піч, чайник, кавомашина тощо. Для їхнього включення  слід також використовувати оптимізатор.

Проблеми з пробками й обігрівач – це широко розповсюджена проблема, до вирішення якої слід підійти  системно. Якщо обігрівач все ж таки варто замінити, Ви можете звернутися до менеджера магазина «Ecoteplo» і він запропонує оптимальний варіант для опалення Вашого приміщення. А також надасть консультацію з необхідних питань.

( 768 )
Рекомендовані товари

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*
100% гарантія якості
14 днів на повернення
Доставка по всій Україні
Самовивіз з магазину