Чому варто відмовитися від центрального опалення будинку?

Категорії

Система центрального опалення давно перестала вважатися вигідною. Адже на сьогодні існує багато альтернативних варіантів, які можуть замінити стару систему опалення.

Центральне опалення — відсутність автономії та дороговизна

Центральне опалення — спосіб нагрівання приміщення, за якого тепло розповсюджується по трубам до будинків від центрального джерела.

Більшість мешканців будинків вже давно зрозуміли, що центральне опалення — це досить незручно і не вигідно. По-перше, не можна самому регулювати температурний режим, період опалення, по-друге, оплата за таке тепло досить висока, а його якість - низька.

Відповідно до законодавства, якщо послуги з постачання тепла не відповідають встановленим нормам, то споживач має право відмовитися від центрального постачання тепла.

Для цього необхідно викликати спеціальну комісію, щоб зафіксувати порушення. 

Звичайно, держава створила такі умови, за яких відключитися від центрального опалення все одно, що пройти 9 кіл пекла. Але все ж таки результат того вартий, адже якість тепла суттєво зміниться та й вигода від такого опалення помітна.

Необхідно написати заяву, подати список усіх приладів для обігріву, викликати працівників ЖЕКу для того,щоб вони демонтували старе обладнання.

Виконавчий комітет повинен підтвердити відмову. І за умови, що увесь цей процес Вам вдалося здолати, оплата за підігрів каналізаційних труб лишається. 

Лишається розібратися з тим, який вид опалення вибрати на заміну центральному. Найбільш економним варіантом вважається електроопалення. 

Замінити стару систему опалення можна такими альтернативними варіантами:  

  • електрокотел
  • кондиціонери, обігрівачі, конвектори
  • тепла підлога, настінні панелі
  • тощо.

Чому люди масово відмовляються від центрального опалення?

Варто враховувати той факт, що центральне теплопостачання проектувалося в часи Радянського Союзу, навантаження на мережу тоді було іншим, тепер люди мерзнуть через застарівшу систему. 

До того ж останнім часом з'явилися достойні альтернативи, які дають змогу якісно опалювати приміщення та суттєво економити на оплаті за опалення.

За статистичними даними найбільша кількість споживачів, що відмовилися від центрального опалення припадає на останні роки, а розпочався цей “бум” ще з початку 2000-х.

Якщо Ви досі не знаєте, який тип опалення варто обрати, зв'яжіться з менеджерами компанії “Екотепло”, який надасть Вам консультацію та допоможе ухвалити найбільш економічно вигідне рішення! 

( 233 )
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*
100% гарантія якості
14 днів на повернення
Доставка по всій Україні
Самовивіз з магазину