Блок керування з теном для радіатору. Для чого потрібен та які має переваги?

Категорії

        Якість опалення з кожним роком стає все гіршою: газ регулярно дорожчає, а його якість стає все нижчою. Українські споживачі ставлять на меті знайти альтернативу застарілому опаленню, яке вже давно втратило свою ефективність.

     На сучасному ринку є безліч основних та додаткових пристроїв, що роблять опалення приміщення вигіднішим та ефективнішим.    

    Сьогодні розберемо один з таких — блок керування з теном. Що це за пристрій та для чого він потрібен розберемося у цій статті. 


Сам блок являє собою металеву коробку розмірами см: 16х8х6. корпус  покритий якісною білою фарбою. На зовнішній поверхні блока розташований рідкокристалічний дисплей, що відображає температуру радіатора і приміщення. Та дві кнопки управління під дисплеєм, щоб за їх допомогою задати значення необхідної температури. Важливо! Блок управління потребує заземлення (занулення).      

     Блок керування — це пристрій для тенів котлів й іншого обладнання, який використовує в якості нагрівального елемента трубчасті нагрівальні ТЕНи. Виконує функцію керування системою обігріву. У залежності від налаштувань споживача блоки управління вмикають або вимикають електричну енергію. Особливо важливим для економії коштів є те, регулювання радіатором відбувається за рахунок вбудованого датчику повітря. Тобто радіатор виключається самостійно при досягненні температури, наприклад 23 С у кімнаті. А коли температура знизиться до 22 С пристрій знову почне працювати. Таким чином в незалежності від навколишнього середовища в приміщенні буде постійний мікроклімат.  Пристрій має компактні розміри, світлову індикацію, привабливий дизайн та невелику вагу.

Які ж переваги блоку управління?

З блоком управління Без блоку управління

Точність. Температура в будинку точно відповідатиме вказаній на блоці управління.

  Економія електроенергії. Завдяки вбудованому датчику температура тримається на належному рівні, за рахунок цього не  витрачається зайва електроенергія.

Інформативність. За допомогою дисплею можна слідкувати за температурою в приміщенні і підібрати необхідну для дитини, літньої людини тощо.

Можливість програмування. Ця функція дозволяє контролювати температурний режим, встановлювати необхідну температуру, наприклад, повертаючись з роботи чи запрограмувати, щоб пристрій вмикався за того, як Ви прокинетесь.

Довговічність. Пристрій, що працює з блоком управління, він не нагріватиметься більше 62℃ , за рахунок цього він не перегріватиметься та, відповідно, прослужить довше.

Неточність. Температура в будинку коливатиметься від 17 до 24 градусів, особливо несприятливо це у випадку, якщо в приміщенні знаходяться діти.

Відсутня інформативність. Споживач не має змоги відслідковувати температурний режим в приміщенні через відсутність відображення температури.

Не економний. Через відсутність можливості програмувати такий пристрій споживатиме набагато більше електроенергії, ніж за її наявності. Не можна залишати без нагляду. Пристрій буде перегріватися й у зв'язку з цим становить загрозу для безпеки.

Недовговічність. Через те, що такий пристрій досягає дуже високих температур, термін його експлуатації суттєво зменшується. 

 

       Всередині прикріплена електронна плата управління нагрівом електричного конвектора і кімнатного повітря. Блок управління забезпечує клімат-контроль завдяки цифровим температурним датчикам.  Тобто він контролює нагрів і самого радіатора, і приміщення, яке опалюється. Потужність ТЕНу буває 4-х видів: 1) 390 Вт - площа опалення до 8 м²; 2) 650 Вт - площа опалення до 15 м²; 3) 910 Вт - площа опалення до 18 м²; 4) 1300 Вт - площа опалення  до 20 м².  

   Пам'ятайте, що ефективність опалення напряму залежить від того, наскільки раціональним буде споживання енергії та якісним обігрів повітря.  Тож, якщо Ви досі не знайшли спосіб покращити якість опалення свого приміщення — такий блок управління підпадає під критерії Вашого пошуку.

Звяжіться з менеджером ТОВ Екотепло, який відповість на Ваші питання та допоможе оформити покупку.

Відгуки
Руслан
26.12.2022, 17:33
Мне очень понравилось, только в комфорт режиме при 47 квадратах квартиры, 2 чугунные батареи по 10 секций с тенами 1300 и батареей 6 секций с теном 650 я за ноябрь за весь квартирный свет заплатил 1250 грн., а мой сосед заплатил за гороцькое отопление заплатил1800 грн. и за свет 500 грн. и того 2300 грн. и того я за экономил 1050 грн.. А теперь я настроил программу день ночь и экономия будет ещё, осталось дождаться электронный щёчек (день-ночь).
Замовлення на сайті ECOTEPLO
24.02.2023, 18:28
Руслан, Дякуємо Вам за відгук. Теплої та мирної Вам зими
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*
100% гарантія якості
14 днів на повернення
Доставка по всій Україні
Самовивіз з магазину